Krepšelis 0
Apie musAtsiliepimaiKontaktai
Telefonas +370 643 92891 El. paštas info@woolland.lt
Pirkinių krepšelis
Pristatymas

Vilna – natūrali gamtos dovana turinti puikių savybių

Vilna – natūrali gamtos dovana turinti puikių savybių

Ko gero ne vienam yra tekę girdėti apie puikias vilnos savybes – ji ilgaamžė, puikiai šildo, nesiglamžo, gerai nešiojasi, yra natūrali, elastinga… Visa tai tiesa, tačiau puikių savybių vilna, o taip pat ir jos gaminiai turi kur kas daugiau.

1) Jau tūkstantmečius žinoma jos savybė izoliuoti ir išlaikyti šilumą. Medikai ir mokslininkai įrodė, kad būtent vilnos šilumos išlaikymas geba palaikyti idealią žmogaus kūno temperatūrą, o tai gali prisidėti prie psichosomatinių skausmų ir netgi depresijos įveikimo.

2) Vilnos sąlytis su oda turi labai gerą efektą mūsų savijautai. Vilnos pluošto struktūra lietimosi su oda metu stimuliuoja tam tikras nervų galūnėles, taip ramina, migdo ir netgi padeda sumažinti skausmus. 3) Miego kokybė naudojant vilnonę patalynę taip pat pagerėja. Išlaikydama tolygią žmogaus temperatūrą, ji ramina jo kūną, taip miegas tampa gilesnis ir geresnis.

4) Šilumos terapija dažnai taikoma ir medicijoje. Ji skatina kraujo cirkuliaciją, mažina raumenų įtampą, sąnarių skausmus. Tinkamai parinkti ir kokybiški vilnos gaminiai gali pagerinti bendrą gyvenimo kokybę. Gerai išsimiegojęs žmogus, nejaučiantis savo kūne jokių skausmų ir įtampų yra žymiai laimingesnis. Todėl atkreipkite dėmesį kokius audinius naudojate savo namuose. Galbūt jau laikas išmėginti vilnos gaminius?

Gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškiui ir gaukite nuolaidos kodą el. paštu.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.