Krepšelis 0
Apie musAtsiliepimaiKontaktai
Telefonas +370 643 92891 El. paštas info@woolland.lt
Pirkinių krepšelis
Pristatymas

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024 m. vasario 05 d.

Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros, susijusios su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės Paslauga, taip pat informuojama apie Jūsų teises į privatumą ir apie tai, kaip Jus gina įstatymai.

Jūsų Asmens duomenis naudojame Paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga Jūs sutinkate, kad informacija būtų renkama ir naudojama pagal šią privatumo politiką.

Aiškinimas ir apibrėžtys

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas toliau nurodytomis sąlygomis. Toliau pateiktos apibrėžtys turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jos pateiktos vienaskaita, ar daugiskaita.

Šioje privatumo politikoje:

Jūsų asmeninių duomenų rinkimas ir naudojimas

Renkamų duomenų tipai

Asmens duomenys

Naudodamiesi mūsų Paslauga, galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija gali apimti, bet neapsiriboti:

Naudojimosi duome

nys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai, kai naudojatės Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas, unikalūs įrenginio identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai Paslaugą pasiekiate mobiliuoju įrenginiu arba per jį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipą, jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų mobiliojo įrenginio operacinę sistemą, jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginio identifikatorius ir kitus diagnostinius duomenis.

Taip pat galime rinkti informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų Paslaugoje arba kai Paslaugą pasiekiate mobiliuoju įrenginiu arba per jį.

Sekimo technologijos ir slapukai

Naudojame slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad galėtume stebėti veiklą Mūsų Paslaugoje ir saugoti tam tikrą informaciją. Naudojamos sekimo technologijos yra švyturiai, žymos ir programinis kodas, skirti informacijai rinkti ir sekti bei Mūsų Paslaugai tobulinti ir analizuoti. Mūsų naudojamos technologijos gali būti šios:

Slapukai gali būti nuolatiniai arba sesijos slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka Jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai Jūs išeinate iš tinklo, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote savo interneto naršyklę.

Toliau nurodytais tikslais naudojame ir sesijos, ir nuolatinius slapukus:

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti Asmens duomenis šiais tikslais:

Jūsų asmenine informacija galime dalytis toliau nurodytais atvejais:

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Bendrovė saugos Jūsų asmens duomenis tik tiek, kiek tai bus būtina šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti. Jūsų Asmens duomenis saugosime ir naudosime tiek, kiek tai būtina, kad galėtume laikytis savo teisinių įsipareigojimų (pavyzdžiui, jei privalome saugoti jūsų duomenis, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų), spręsti ginčus ir vykdyti savo teisinius susitarimus ir politiką.

Bendrovė taip pat saugos Naudojimo duomenis vidinės analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami siekiant sustiprinti Mūsų Paslaugos saugumą arba pagerinti jos funkcionalumą, arba kai esame teisiškai įpareigoti šiuos duomenis saugoti ilgiau.

Jūsų asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant asmens duomenis, tvarkoma Bendrovės veiklos biuruose ir kitose vietose, kuriose yra su tvarkymu susijusios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduodama į kompiuterius, esančius už Jūsų valstybės, provincijos, šalies ar kitos valstybinės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo Jūsų jurisdikcijos įstatymų.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurio Jūs pateikiate tokią informaciją, reiškia Jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų, kad užtikrintų, jog Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, ir joks Jūsų asmens duomenų perdavimas į organizaciją ar šalį nevyks, jei nebus įdiegtos tinkamos kontrolės priemonės, įskaitant Jūsų duomenų ir kitos asmeninės informacijos saugumą.

Ištrinkite savo asmeninius duomenis

Turite teisę ištrinti arba prašyti, kad padėtume ištrinti Asmens duomenis, kuriuos apie jus surinkome.

Mūsų Paslauga gali suteikti Jums galimybę ištrinti tam tikrą informaciją apie Jus iš Paslaugos.

Galite bet kada atnaujinti, pakeisti arba ištrinti savo informaciją prisijungę prie savo Paskyros, jei ją turite, ir apsilankę paskyros nustatymų skyriuje, kuriame galite tvarkyti savo asmeninę informaciją. Taip pat galite susisiekti su mumis ir paprašyti prieigos prie bet kokios asmeninės informacijos, kurią mums pateikėte, ją pataisyti arba ištrinti.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad Mums gali prireikti saugoti tam tikrą informaciją, kai turime teisinę prievolę arba teisėtą pagrindą tai daryti.

Jūsų asmens duomenų atskleidimas

Verslo sandoriai

Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar turto pardavime, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Prieš perduodant Jūsų Asmens duomenis ir pradedant taikyti kitą privatumo politiką, mes apie tai informuosime.

Teisėsaugos institucijos

Tam tikromis aplinkybėmis Bendrovė gali būti įpareigota atskleisti Jūsų Asmens duomenis, jei to reikalauja įstatymas arba atsakydama į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar vyriausybės agentūros) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti Jūsų Asmens duomenis sąžiningai tikėdama, kad toks veiksmas yra būtinas:

Jūsų asmeninių duomenų saugumas

Mums svarbus Jūsų Asmens duomenų saugumas, tačiau nepamirškite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 % saugus. Nors Mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones Jūsų Asmens duomenims apsaugoti, negalime garantuoti visiško jų saugumo.

Vaikų privatumas

Mūsų Paslauga nėra skirta jaunesniems nei 13 metų asmenims. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų asmenų. Jei esate vienas iš tėvų arba globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė asmeninius duomenis, susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad surinkome Asmens duomenis iš jaunesnių nei 13 metų asmenų, nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės priemonių pašalinti šią informaciją iš Savo serverių.

Jei Mums reikia remtis sutikimu kaip teisiniu pagrindu tvarkyti Jūsų informaciją, o Jūsų šalyje reikalaujama gauti tėvų sutikimą, prieš rinkdami ir naudodami šią informaciją, Mes galime reikalauti Jūsų tėvų sutikimo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių Mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Mes primygtinai patariame peržiūrėti kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus pranešime jums paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes informuosime jus el. paštu ir (arba) gerai matomu pranešimu apie mūsų paslaugą, prieš įsigaliojant pakeitimui, ir atnaujinsime šios privatumo politikos viršuje pateiktą „Paskutinio atnaujinimo“ datą.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis: paštu: info@woolland.lt

Gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškiui ir gaukite nuolaidos kodą el. paštu.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.