Krepšelis 0
Apie musAtsiliepimaiKontaktai
Telefonas +370 643 92891 El. paštas info@woolland.lt
Pirkinių krepšelis
Pristatymas

Kaip teisingai prižiūrėti vilnos gaminius?

Kaip teisingai prižiūrėti vilnos gaminius?

Vilna – natūralus pluoštas, kurio gaminiai labai paplitę ir mėgstami. Iš jos gaminami ne tik pledai ar patalynė. Šaltuoju sezonu vilnoniai rūbai, liemenės tampa ypač paklausios dėl savo šildančių savybių. Kad tas savybes vilna išlaikytų kuo ilgiau ir, kad nešiojamas rūbas neprarastų gražios išvaizdos, rekomenduojame atkreipti dėmesį į vilnonių gaminių priežiūrą.

  • Vilnos gaminiai turėtų būti vėdinami. Po nešiojimo pakabinkite savo vilnonį drabužį gerai vėdinamoje vietoje, ar lauke. Geriausia tokius gaminius kabinti ant medinių pakabų. Taip pat, atkreipkite dėmesį, kad spintoje jie kabėtų gana erdviai.
  • Prieš dar kartą velkantis vilnonį rūbą – leiskite jam bent 24  valandas ,,pailsėti“. Tai leis rūbui natūraliai grįžti į savo formą ir atsistatyti. Taip ilgiau jį išsaugosite.
  • Vilnonių gaminimių nepatartina lyginti karštu lygintuvu. Jeigu labai reikia – lyginkite per drėgną audinį ir labai atsargiai. Geriausias vilnos lyginimo būdas – palikti pakabinta rūbą prigarintoje vonioje. Taip drabužis išsilygins natūraliai, o jums nereikės bijoti, kad jį sugadinsite.
  • Prieš skalbdami vilnonius rūbus būtinai pažiūrėkite koks skalbimo būdas nurodytas etiketėje. Dažniausiai būna nurodyta, kad galima skalbti rankomis, valyti sausu būdu (cheminis valymas) arba skalbti skalbyklėje specialia programa. Rekomenduojame naudoti tą būdą, kuris nurodytas ant jūsų gaminio.
  • Skalbimas rankomis: tai darykite tik drungname vandenyje (iki 30 C temperatūroje) ir naudokite tik vilnos gaminiams skirtas švelnias priemones (jos būna pažymėtos Woolmark ženklu). Gerai išskalaukite ir negręžkite stipriai.
  • Skalbimas skalbyklėje: jeigu renkatės šį būdą – užstatykite skalbimo mašinos programą su vilnos ženklu. Jeigu tokia nenurodyta tuomet rinkitės švelnaus skalbimo režimą ir ne didesnę negu 40 C temperatūrą. Gręžti vilnos gaminius galima tik lėta arba specialiai jiems skirta programa.
  • Šalia visų gerų savybių vilna pasižymi patvarumu. Tačiau ilgai patvari ir gerai nešiojama ji bus tik jeigu teisingai ją prižiūrėsite ir ja rūpinsitės. Rekomenduojame vengti vilnonių rūbų balinimo ir karšto vandens naudojimo skalbiant tokius rūbus. Tai gali deformuoti jūsų rūbą, bei sugadinti, išblukinti jo spalvas.

Jei laikysitės šių rekomendacijų – jūsų vilnos gaminiai nepraras savo savybių ir džiugins jus ne vienerius metus.

Gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškiui ir gaukite nuolaidos kodą el. paštu.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.